Rzeszów: Międzynarodowy konkurs plastyczny: "Wschodnie kobierce. Ilustracje przedstawiające bajki, baśnie i opowieści z bliskiego i dalekiego wschodu."

  • 08-06-2015
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Rzeszów: Międzynarodowy konkurs plastyczny: "Wschodnie kobierce. Ilustracje przedstawiające bajki, baśnie i opowieści z bliskiego i dalekiego wschodu." Fot.: WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do udziału w międzynarodowym konkursie plastycznym realizowanym w ramach Festiwalu Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury 2015 WSCHODNIE KOBIERCE. ILUSTRACJE PRZEDSTAWIAJĄCE BAJKI, BAŚNIE I OPOWIEŚCI Z BLISKIEGO I DALEKIEGO WSCHODU.

Prace należy składać do 8 czerwca 2015 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, ul. Słowackiego 11

Wręczenie nagród połączone z otwarciem wystawy odbędzie się 25 czerwca 2015 r. podczas obchodów Festiwalu Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury 2015 w Rzeszowie.

Lista zwycięzców wraz z informacją o miejscu wręczenia nagród, zamieszczona będzie na stronie internetowej WiMBP w Rzeszowie (www.wimbp.rzeszow.pl).
Ponadto laureatów powiadomimy telefonicznie.
 
W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży dostępne są teksty baśni, bajek i opowiadań według załączonej bibliografii.
 
Prace laureatów prezentowane będą od 25 czerwca do 30 września 2015 r. w Minigalerii Sztuki Dziecka i dla Dziecka w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie, przy ul. Słowackiego 11, w godzinach otwarcia biblioteki.
 
Zapraszamy do udziału w konkursie!

Czytany 1634 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij