• 08-05-2015
Lubaczów: XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie Fot.: MBP w Lubaczowie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie z okazji obchodów XII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zaprasza czytelników na szereg atrakcji związanych z książką i biblioteką.

W programie: Konferencja dla Bibliotekarzy „Rozwój kontaktów dziecka z literaturą” – dr hab. prof. UR Alicja Ungeheuer-Gołąb, kiermasz książek, wieczór poezji Witolda Kopy, spotkanie autorskie i wieczór poetycki Alicji Tanew oraz szereg innych ciekawych wydarzeń czytelniczych.

WYBIERAM BIBLIOTEKĘ 8-15 maja 2015 r.

Szczegółowy program Tygodnia Bibliotek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie na plakacie oraz stronie internetowej biblioteki.

Źródło: http://www.mbp.lubaczow.pl/