Krosno: Biblioteka przyjazna młodzieży - jak zachęcić młodych ludzi do korzystania z oferty i usług bibliotek? Wykład dr Justyny Jasiewicz

• 11-05-2015

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na wykład dr Justyny Jasiewicz „Biblioteka przyjazna młodzieży - jak zachęcić młodych ludzi do korzystania z oferty i usług bibliotek?”

Dr Justyna Jasiewicz, pracownik Zakładu Bibliotekoznawstwa w Instytucie Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się problematyką kompetencji informacyjnych młodzieży, społecznymi konsekwencjami korzystania z Internetu oraz przemianami mediów masowych w perspektywie rozwoju ICT.

Spotkanie odbędzie się 11 maja 2015 r. o godz. 9.00 w Czytelni Głównej przy ul. Wojska Polskiego 41.

Źródło: www.kbp.krosno.pl