Krosno: Spotkanie autorskie z Beatą Kołodziej - autorką książek, bajek i opowiadań dla dzieci

• 14-05-2015

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - Oddział w Krośnie oraz Krośnieńska Biblioteka Publiczna zapraszają na spotkanie autorskie z Beatą Kołodziej - autorką książek, bajek i opowiadań dla dzieci.

Autorka w swoim dorobku artystycznym posiada ponad 70 pozycji książkowych. Debiutowała w 1997 r. książką „Listek od Pana Boga”. Jest też autorką trylogii „Solilandia”, powieści „Wyprawa na Zaczarowaną Górę”, „Krakowska przygoda Matyldy Niespodziewanej i Honoriusza Podwawelskiego”, oraz wielu opowiadań i wierszy dla dzieci. Pisze również teksty piosenek i scenariusze do filmów i gier. Otrzymała medal Fundacji „ABC XXI - Cała Polska czyta dzieciom”.

Spotkanie odbędzie się 14 maja 2015 r. o godz. 10.00 w Oddziale dla Dzieci przy ul. Wojska Polskiego 41.

Spotkanie zorganizowane w ramach projektu: „Fantastyczne Krosno”.

Źródło: www.kbp.krosno.pl