Rzeszów: Spotkanie autorskie z Jadwigą Kupiszewską oraz Kiermasz Książek Przeczytanych podczas XII. ŚWIĘTA PANIAGI

• 03-05-2015

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Jadwigą Kupiszewską – poetką, malarką, animatorką kultury oraz Kiermasz Książek Przeczytanych podczas XII. ŚWIĘTA PANIAGI.

Podcza kiermaszu czytelnicy będą mogli zakupić książki popularnonaukowe o różnorodnej tematyce, beletrystykę polską i obcą, a także książki dla dzieci.

W programie także miniquizy czytelnicze, prezentacja działalności oraz najnowszej oferty kulturalno-edukacyjnej biblioteki.

3 maja 2015 r.
Kiermasz książek przeczytanych
godz. 12.00-17.00

Spotkanie autorskie z Jadwigą Kupiszewską
godz. 13.30-14.30

Wirydarz Muzeum Okręgowego, ul. 3 Maja 19

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ekspozycyjnego!
Cena każdej książki od 1 zł!

Wstęp wolny!

Źródło: www.wimbp.rzeszow.pl