Rzeszów: Spotkanie autorskie z AGNIESZKĄ GIL

• 08-05-2015
Rzeszów: Spotkanie autorskie z AGNIESZKĄ GIL Fot.: WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza na spotkanie autorskie z AGNIESZKĄ GIL – autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Spotkanie odbędzie się 8 maja 2015 r. o godz. 9.00 w Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Słowackiego 11.

Spotkanie zorganizowane w ramach programu dotacyjnego Instytutu Książki – Dyskusyjne Kluby Książki.

Spotkanie z pisarką „Wesołe historie, czyli skąd się biorą książki” organizuje również Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie 7 maja 2015 r. o godz. 10.00.

Źródło: www.wimbp.rzeszow.pl