Jedlicze: Spotkanie autorskie z Piotrem „Kubą” Kubowiczem

• 08-05-2015

Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu zaprasza czytelników na spotkanie autorskie z śpiewakiem operowym, aktorem, kompozytorem Piotrem „KUBĄ” Kubowiczem.

Piotr „KUBA” Kubowicz jest absolwentem Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej w Gdańsku, ostatnim artystą Piwnicy pod Baranami spośród przyjętych przez Piotra Skrzyneckiego, laureatem III Nagrody na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Antoniego Dworaka w Karlovych Varach.

Jego twórczość to między innymi solowa płyta „Wyciszenie” zawierająca wiersze Miłosza, Tuwima, Gałczyńskiego, Leśmiana, Krasickiego oraz teksty Wiesława Dymnego.

Spotkanie odbędzie się 8 maja 2015 r. o godz. 10.00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu.

Również 8 maja 2015 r. o godz. 15.00 w sali Domu Ludowego w Warzycach odbędzie się koncert Piotra „KUBY” Kubowicza.

Na koncert zapraszają Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach, Filia GBP w Warzycach oraz Świetlica Gminnego Ośrodka Kultury w Warzycach.

kuba kubowicz spotkanie autorskie 1

Fot.: GBP w Jaśle z siedz. w Szebniach