Kosno: Ludobójstwo na Kresach Wschodnich. Wykład w Bibliotece Głównej PWSZ w Krośnie

• 21-04-2015

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie i Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Drohobyckiej zapraszają na wykład „Ludobójstwo na Kresach Wschodnich”.

Referat wygłosi Kazimierz Mach ze Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Drohobyckiej.

Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia 2015 r. (wtorek) godz. 15.00 w Bibliotece Głównej PWSZ w Krośnie, Rynek 1, sala 202.

Zapraszamy także do odwiedzenia wystawy zatytułowanej „Polacy-Ukraińcy 1939-1947”  (czynna w godzinach pracy Biblioteki od 8.00 do 20.00)

Źródło: http://www.pwsz.krosno.pl