Sanok: Spotkanie z Krzysztofem Potaczałą

• 24-04-2015
Sanok: Spotkanie z Krzysztofem Potaczałą Fot.: MBP w Sanoku

Zakład Języka i Kultury PWSZ w Sanoku zaprasza na spotkanie z dziennikarzem i reporterem Krzysztofem Potaczałą.

Krzysztof Potaczała jest związanym z regionem bieszczadzkim. W 2010 roku opublikował książkę pt. „KSU – rejestracja buntu”, za którą dostał nagrodę Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Od 2011 pracuje nad reporterskim obrazem świata PRL-u w Bieszczadach, a efektem tych prac są wydawane od 2013 roku książki z cyklu „Bieszczady z PRL-u”. To prawdziwe, w większości mało znane, historie i anegdoty oparte na dokumentach i wywiadach ze świadkami tamtych czasów – dygnitarzami, drwalami, wojskowymi i turystami. Spotkaniu towarzyszyć będzie promocja najnowszego i zarazem ostatniego tomu z cyklu „Bieszczady z PRL-u 3”.

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 9.00 w sali konferencyjnej PWSZ w Sanoku przy ul. Mickiewicza 21 bud. A.

Źródło: www.biblioteka.sanok.pl