Nisko: Spotkanie z podróżnikiem Marianem Krzywdą

• 29-04-2015

Miejska Biblioteka Publiczna w Nisku zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Marianem Krzywdą.

Marian Krzywda, rzeszowski podróżnik, zwiedził 61 krajów świata na 5 kontynentach. Nieuleczalny romantyk, pasjonat starych cywilizacji ukrytych w dżunglach, na niedostępnych wyspach i spalonych słońcem pustyniach. Z plecakiem samotnie bez żadnych sponsorów przemierzył m.in. Maroko, Algierię, Tunezję, Libię, Egipt, Izrael, Liban, Turcję, Syrię, Jordanię, Irak, Iran, Indie, Nepal, Chiny, Tajlandię, Birmę, Kambodżę, Meksyk, Peru, Boliwię, Chile, Kenię i Tanzanię. W roku 2013 jako pierwszy Polak od kilkunastu lat odbył podróż do ogarniętego wojną domową Iraku.

Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia 2015 r. o godz. 18.00 w Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nisku przy ul. Kościuszki 1A.

Źródło: www.mbp.nisko.pl