Łańcut: "Nie ma nic piękniejszego jak życie" spotkanie z Jolantą Michna

• 24-04-2015
Łańcut: "Nie ma nic piękniejszego jak życie" spotkanie z Jolantą Michna Fot.: MBP w Łańcucie

24 kwietnia 2015 r. o godzinie 17.00 w Bibliotece Miejskiej w Łańcucie przy ulicy Moniuszki 2 odbędzie się autorskie spotkanie poetycko-muzyczne z Jolantą Michna pt. „Nie ma nic piękniejszego jak życie”.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wiersze poetki. Spotkaniu towarzyszyć będzie występ Piotra Pantoły z zespołem.

Na spotkanie zaprasza Koło Poetów Gminy Łańcut oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie.

Źródło: www.mbp-lancut.pl