Ropczyce: Konkurs na ekslibris Biblioteki

• 15-05-2015

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ropczycach ogłasza konkurs na ekslibris Biblioteki.

Cel konkursu:

Celem konkursu jest popularyzacja i promocja biblioteki przez stworzenie graficznego znaku bibliotecznego. Książki biblioteki będą sygnowane nagrodzonym Ekslibrisem.

Terminy:

Termin składania prac konkursowych upływa 15 maja 2015 r. W przypadku prac przesłanych pocztą liczy się data wpływu.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

a) W konkursie mogą wziąć udział uczniowie gimnazjów, szkół średnich oraz osoby dorosłe.

b) Do konkursu można zgłaszać prace w formie czarno – białej grafiki.

c) Dopuszcza się prace wykonane techniką komputerową.

d) Prace nadesłane na konkurs muszą stanowić oryginalną twórczość osoby biorącej udział w konkursie, nie mogą w żadnej swojej części stanowić plagiatu, być kopią lub fragmentem jakichkolwiek innych prac.

e) Każda praca powinna zawierać, połączone z polem kompozycji:

- napis: Ex libris

- nazwę właściciela: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ropczycach.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej MiPBP w Ropczycach:www.bpropczyce.eu