Stalowa Wola: Kursy online dla czytelników "Funpakiet dla bibliotek"

• 01-04-2015

Kurs online w Stalowej Woli - język angielski - język niemiecki – fotografia - photoshop.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli we współpracy z firmą Funmedia, ekspertem w dziedzinie nowoczesnych multimediów edukacyjnych, przygotowała dla swoich czytelników kolejne bezpłatne usługi – kurs języka angielskiego i niemieckiego, podstawy photoshopa oraz fotografii.

Kursy online to w pełni interaktywne narzędzia wspomagające naukę języków obcych oraz rozwój umiejętności specjalistycznych. Składają się z zaawansowanych multimediów - gier, fotolekcji, filmów, dialogów z native speakerami i interaktywnych ćwiczeń, które przyspieszają proces nauczania, czynią go trwalszym i bardziej atrakcyjnym dla użytkowników. Jedną z głównych zalet kursów z programu „Funpakiet dla bibliotek" jest to, że nauka może odbywać się w domu.

Aby skorzystać poza Biblioteką z półrocznego, bezpłatnego dostępu do wyżej wymienionych kursów, należy:

1.            Być zarejestrowanym czytelnikiem w systemie bibliotecznym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli.

2.            Mieć dostęp do komputera podłączonego do sieci Internet.

3.            Posiadać słuchawki z mikrofonem (bez mikrofonu też można skorzystać z pakietu, jednak jego skuteczność będzie dużo mniejsza).

4.            Dysponować aktywnym kontem e-mail.

5.            Pobrać KOD AKTYWACYJNY.

Kod aktywacyjny wydawany jest przez Bibliotekę Główną MBP w Stalowej Woli w Czytelni Głównej /ul. ks. J. Popiełuszki 10/

Uwaga! Liczba dostępnych aktywacji jest ograniczona / 150 kodów/ - decyduje kolejność zgłoszeń.

Kursy będą dostępne od 1 kwietnia – do 1 października 2015 roku.

Szczegóły: http://www.biblioteka.stalowawola.pl/index.php/ogolne/801-bezpatny-dostp-do-wybranych-kursow-multimedialnych