Łańcut: Spotkanie autorskie z Aldoną Dragan-Gawecką

• 27-03-2015
 Fot.: MBP Łańcut Fot.: MBP Łańcut

Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie zaprasza na spotkanie autorskie z Aldoną Dragan-Gawecką, autorką książek: Od geologii do bibliotekarstwa, Żoliborsko- montmartcki kolaż, Wspomnienia kresowianki, Paryż i reszta świata, Moje Wilno. Listy nie wysłane, MójZamość. Migawki wspomnień.

Aldona Gawecka, były nauczyciel akademicki Uniwersytetu Warszawskiego, urodzona w Wilnie, dzieciństwo i młodość spędziła w Zamościu, wiele lat mieszkała w Paryżu, a na stałe od pół wieku mieszka na warszawskim Żoliborzu. Pisarka jest inicjatorką, pomysłodawczynią i realizatorką żoliborskich publikacji wydawniczych, a także współautorką kilkunastu książek poświęconych: Żoliborzowi, Paryżowi i Wilnu.

Spotkanie odbędzie się 27 marca 2015 r. w budynku Biblioteki Głównej przy ul. Moniuszki 2 o godz. 17.00.

Źródło: http://www.mbp-lancut.pl