Rzeszów: Czytam w podróży... Herberta

  • 24-03-2015
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza do udziału w III. edycji ogólnopolskiej akcji społecznej Czytam w podroży… Herberta, która odbędzie się 24 marca 2015 r.


W filiach i oddziałach Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie Czytelnicy będą mogli odebrać zakładki do książek z fragmentami utworów Zbigniewa Herberta.

Tego dnia wolontariusze ze szkół noszących imię Zbigniewa Herberta, jak również przedstawiciele innych szkół niezrzeszonych w Klubie Herbertowskich Szkół, będą rozdawać osobom podróżującym zakładki do książek z fragmentami utworów Zbigniewa Herberta.


Wolontariuszy spotkać będzie można w środkach transportu miejskiego oraz na przystankach autobusowych. Zakładki dystrybuowane będą również w bibliotekach, księgarnio-kawiarniach, a także w ponad 200 oddziałach Alior Banku.


Fundacja im. Zbigniewa Herberta powstała w 2010 r. z inicjatywy wdowy po Poecie, Katarzyny Herbertowej. Misją Fundacji jest ochrona i upowszechnianie twórczości Zbigniewa Herberta, będącej częścią polskiego, europejskiego i światowego dziedzictwa literatury i kultury.

 

Projekt Fundacji im. Zbigniewa Herberta oraz Klubu Herbertowskich Szkół.

 

Spot promujący akcję: http://www.fundacjaherberta.com/aktualnosci/item/441-anna-prochniak-i-jozef-pawlowski-czytaja-w-podrozy-herberta

 

Czytany 1327 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij