Jarosław: Wystawa fotografii Marii Bator „Skarby Sztuki Sakralnej Pogranicza”.

• 23-03-2015
Fot. MBP w Jarosławiu Fot. MBP w Jarosławiu

Miejska Biblioteka Publiczna w Jarosławiu zaprasza na wystawę fotografii Marii Bator „Skarby Sztuki Sakralnej Pogranicza”.

Autorka w interesujący sposób ukazała sztukę sakralną regionu uwzględniając jego piękno i wielokulturowość. Prezentowane na wystawie zdjęcia ukazują obiekty architektoniczne, różnego rodzaju pamiątki historyczne i dzieła sztuki zgromadzone w galeriach i muzeach.
Fotografie te po raz pierwszy były prezentowane w Przemyślu w 2011 roku, w ramach I Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Sakralnej Pogranicza.

Ekspozycje można oglądać w Centrum Multimedialnym MBP w Jarosławiu w godzinach otwarcia biblioteki.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Źródło: http://www.mbp.jaroslaw.pl/node/510