• 23-02-2015
Krosno: "… by słowom było ciasno, a myślom przestronnie" - o (nie)łatwej polszczyźnie XXI wieku" . Wykład dr Wioletty Kochmańskiej w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej. Fot.: KBP w Krośnie

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Krośnie i Krośnieńska Biblioteka Publiczna zapraszają na wykład dr Wioletty Kochmańskiej "… by słowom było ciasno, a myślom przestronnie" - o (nie)łatwej polszczyźnie XXI wieku.

Spotkanie odbedzie się 23 lutego (poniedziałek) 2015 r. o godz. 11.00 w Czytelni Głownej Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wojska Polskiego 41.

Źródło: http://www.kbp.krosno.pl