Leżajsk: Leżajskie Spotkanie z Historią - Sławomir Kułacz w Bibliotece Publicznej - zaproszenie

• 20-02-2015

MCK-Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta i MCK-Biblioteka Publiczna w Leżajsku zapraszają na spotkanie z leżajskim pasjonatem historii Panem Sławomirem Kułaczem w ramach cyklu: "LEŻAJSKIE SPOTKANIE Z HISTORIĄ".

Okazją do wieczoru autorskiego jest nowo wydana w 2014 r. w Stalowej Woli książka pod red. Anety Garanty pt. "I wojna światowa nad Sanem", gdzie jednym ze współautorów jest zaproszony gość. Sławomir Kułacz jest autorem rozdziału "Groby żołnierskie z okresu I wojny światowej w Leżajsku i okolicy – krótka historia (nie)pamięci".

Spotkanie odbedzie się 20 Lutego 2015 r. (piątek), godz. 17.00 w budynku Biblioteki Publicznej w Leżajsku przy ul. Jarosławskiej 1.

Źródło: http://www.biblioteka.kultura.lezajsk.pl/