Jarosław: Spotkanie autorskie z Anna Gajdą - zaproszenie

• 24-02-2015

Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu zaprasza na spotkanie autorskie z jarosławską poetką Anną Gajdą. Poetka promować będzie najnowszy tomik wierszy pt.: „Zapach czasu”.

W swoją poetycką, nostalgiczną podróż zabierze nas w towarzystwie brawurowego Zespołu Piosenki Biesiadnej „Akademicy” – Akademii Trzeciego Wieku przy PWSTE w Jarosławiu pod kierunkiem Edyty Kisiel.

Z tej okazji zespół przygotował koncert pt.: „Zapach czasu, miłości i szczęścia”.

Spotkanie odbędzie się 24 lutego 2015 r., o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu, przy ul. ks. Jakuba Makary 1.

Miłośników poezji i muzyki serdecznie zapraszamy!

Źródło: http://www.mbp.jaroslaw.pl