Konkurs na najciekawsze wydarzenie Tygodnia Bibliotek 2021

• 15-05-2021

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza biblioteki wszystkich rodzajów działające na terenie Polski, finansowane ze środków publicznych i/lub stowarzyszeń prywatnych lub innych podmiotów, do udziału w konkursie na najciekawsze wydarzenie organizowane w ramach Tygodnia Bibliotek 2021.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przekazanie do Biura ZG SBP w terminie do 11 czerwca 2021 r. w wersji elektronicznej dokumentacji z realizacji wydarzenia w postaci dwóch załączników: formularza zgłoszeniowego i opisu wydarzenia. Wzory konkursowych druków dostępne są na stronie: http://tydzienbibliotek.sbp.pl/konkurs-na-najciekawsze-wydarzenie-organizowane-w-ramach-tygodnia-bibliotek-2021/

Wydarzenia oceniane będą wg kryterium zgodności z hasłem ("Znajdziesz mnie w bibliotece") i założeniami programowymi Tygodnia Bibliotek 2021, oryginalności, liczebności i różnorodności uczestników imprezy, zaangażowania pracowników biblioteki i środowiska lokalnego, form promocji.

Komisja Konkursowa SBP ogłosi wyniki konkursu nie później niż 25 czerwca 2021 roku. Specjalna nagroda przewidziana jest dla bibliotek z małych miejscowości (do 5000 mieszkańców).

Źródło: SBP

Czytany 89 razy Ostatnio zmieniany 08-06-2021