"Biblioteka online II" - nabór do programu szkoleniowego dla osób pracujących w bibliotekach

• 13-04-2021

Pracujesz w bibliotece publicznej, szkolnej, pedagogicznej lub akademickiej? Zastanawiasz się, jak wprowadzić bądź rozszerzyć ofertę działań online? Chcesz wiedzieć, jak zadbać o siebie i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego do 23 kwietnia 2021 r. przyjmuje zgłoszenia bibliotek chętnych uczestniczyć w projekcie "Biblioteka online II".

"Biblioteka online II" to druga edycja programu szkoleniowego w którym z pomocą doświadczonych trenerów/trenerek (pracujących na co dzień w bibliotekach różnego typu) bibliotekarze uczą się jak przygotować ofertę ciekawych działań online dla różnych grup mieszkańców, jak zadbać o większą dostępność cyfrową w swojej bibliotece, a także o swój dobrostan.

Szczegóły projektu na stronie: http://www.biblioteki.org/aktualnosci0/Biblioteka_online_II_bezplatny_program_szkoleniowy_dla_osob_pracujacych_w_bibliotekach-.html#

Źródło: biblioteki.org