"Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych" - zgłoszenia do projektu

  • 25-02-2021
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

Zastanawiasz się, co zaproponować użytkownikom biblioteki, gdy większość działań jest prowadzona online? Chcesz rozszerzyć ofertę edukacyjną? Myślisz o tym, aby dostarczyć mieszkańcom wiedzy i praktycznych umiejętności, które mogą wykorzystywać na co dzień? Zgłoś się do projektu "Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych".

Do udziału w projekcie Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza bibliotekarki i bibliotekarzy z bibliotek publicznych oraz bibliotek pedagogicznych pełniących funkcje bibliotek publicznych z całej Polski, którzy chcieliby wzbogacić ofertę edukacyjną biblioteki o nowe, praktyczne zajęcia dla osób dorosłych. W ramach projektu bibliotekarki i bibliotekarze zostaną przygotowani do prowadzenia kursów edukacji finansowej z wykorzystaniem kursu e-learningowego.

"Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych" to część projektu "Financial Literacy through Public Libraries"(FINLIT), który Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje wraz z partnerami z Bułgarii, Rumunii i Słowenii. Wspólnie przygotowano kurs edukacji finansowej dla dorosłych oraz bibliotekarzy-edukatorów oparty na doświadczeniach bibliotek z krajów partnerskich, m.in. na wieloletnich doświadczeniach FRSI z projektu "O finansach… w bibliotece" realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Zgłoszenia do projektu przyjmowane są do 2 marca 2021 r.

Szczegółowe informacje na stronie:

http://www.biblioteki.org/aktualnosci0/Zglos_sie_do_projektu_Edukacja_finansowa_w_bibliotekach_publicznych.html#

Źródło: biblioteki.org

Czytany 463 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij