"Projektowanie usług w bibliotekach" - bezpłatny warsztat online

• 11-01-2021

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza na bezpłatny warsztat online "Projektowanie usług w bibliotekach" realizowany w ramach projektu "Kliknij. Sprawdź. Zrozum". Warsztat odbędzie się 19 stycznia 2021 roku w godzinach 10.00 - 14.00. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 stycznia 2021 r. do godz. 16.00. Liczba miejsc ograniczona.

"Każda biblioteka ma jakąś ofertę dla mieszkańcow, którą co jakiś czas odświeża. Na warsztacie o projektowaniu usług biblioteki będziemy Was zachęcać do świadomego kształtowania tej oferty, tak by była ona jak najbardziej dopasowana do potrzeb odbiorców. Usługą może być wszystko to, z czego korzystają użytkowniczki i użytkownicy Waszej biblioteki: od wypożyczania książek czy udzielania informacji przez spotkania autorskie, różne tematyczne projekty po gry terenowe czy online. Co zrobić, by lepiej odpowiadały potrzebom ludzi?"

Warsztat poprowadzą Paweł Nowak, Katarzyna Drożdżal i Agata Magdalena Nowak, organizatorzy konferencji WUD Silesia.

Formularz zgłszeniowy: https://forms.gle/YR8Nw55qNSEg1mAX7

Uwaga! Z jednej biblioteki w warsztacie może wziąć udział tylko jedna osoba. Na warsztat zostaną przyjęte osoby, które  prawidłowo i z zaangażowaniem wypełnią zgłoszenie. Zgłoszenia od osób, które nie pojawiły się na poprzednich warsztatach organizowanych w ramach projektu "Kliknij. Sprawdź. Zrozum" bez wcześniejszej rezygnacji nie będą rozpatrywane.

Więcej informacji o tym, od czego zacząć projektowanie usług bibliotecznych, zawiera podcast, w którym Maciej Sopyło rozmawia z Pawłem Nowakiem, projektantem związanym z branżą User Experience, pomysłodawcą konferencji WUD Silesia i autorem bloga nowy.me.

Źródło: biblioteki.org