Rejestracja na XI Ogólnopolski Kongres Bibliotek "Dzieje się!"

• 17-11-2020

17 listopada 2020 r. ruszyła rejestracja na XI Ogólnopolski Kongres Bibliotek "Dzieje się!". Motywem przewodnim wydarzenia, które odbędzie się 9 grudnia 2020 r. w formule online będą skutki wydarzeń roku 2020 i to jak z dnia na dzień zmieniły nasze codzienne życie prywatne oraz zawodowe.

Globalne zatrzymanie, hybrydowa rzeczywistość i przedzielające je momenty przyspieszeń. Niepewność, zmiana priorytetów, nieustające poszukiwania nowej formuły działań. Zostaliśmy wciągnięci w zmianę i jesteśmy w samym jej środku. W trakcie online’owych wystąpień i seminariów prelegenci i goscie poszukają odpowiedzi na pytania:

•     Jak odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości?
  •     Jak budować relacje i komunikować się z otoczeniem?
  •     Jak świadomie wykorzystać „czas zatrzymania” i stać się bardziej uważnym na potrzeby drugiego człowieka?
  •     Skąd czerpać siłę i inspirację do dalszych działań?
  •     I wreszcie jak nie zapomnieć w tym wszystkim o sobie i swoich marzeniach?

W wydarzeniu wezmą udział: Michał Nogaś (Gazeta Wyborcza), Agnieszka Szelągowska (Szkoła Liderów), Kamil Śliwowski (Fundacja Szkoła z Klasą, Sektor 3.0), Anna Orzech (Laska Nebeska, Sektor 3.0, WOŚP), Monika Schmeichel-Zarzeczna (LABIB, My Digital Life), Maciej Dębski (Fundacja Dbam o Mój Zasięg) oraz Magdalena Krasowska-Igras (FRSI).

Kongresowe prelekcje będą dostępne online dla zarejestrowanych osób, a wybrane wystąpienia transmitować będzie strona Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego na Facebooku.

Zapisy i szczegółowe informacje: https://kongresbibliotek.pl/

Źródło: biblioteki.org