Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie - dzień branżowy online

  • 20-10-2020
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie w formie stacjonarnej zostały odwołane, odbędzie się jednak szereg wydarzeń online, w tym dzień branżowy dedykowany bibliotekarzom i księgarzom oraz spotkania autorskie.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - oficjalny partner Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, organizuje w ramach dnia branżowego spotkanie online "Instytucje kultury i biblioteki w zmieniających się mediach społecznościowych".

Webinar zaplanowany na 23 października 2020 r. w godz. 12.30-14.00 poprowadzi Rafał Hetman, bloger, reporter, autor bloga o literaturze faktu CzytamRecenzuje.pl, a także trener prowadzący szkolenia SBP dla bibliotekarzy. Uczestnicy spotkania poznają zarówno najnowsze trendy w mediach społecznościowych i kierunki zmian na różnych platformach (Facebook, Instagram, YouTube, podcasty i newslettery) jak i niektóre narzędzia i strategie działań w social mediach, które warto wykorzystać w czasach malejących zasięgów na fanpage'ach bibliotek i innych instytucji kultury.

Rejestracja na webinar - a także pełen program MTK w Krakowie - na stronie: https://www.ksiazka.krakow.pl/pl/targi-ksiazki-to-my.html

Źródło: SBP
 

 

Czytany 597 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij