"Praktyka dla praktyka" - zgłoszenia do programu wymiany dla bibliotekarzy

• 10-07-2020

Trwa nabór do nowej edycji programu wymiany bibliotekarzy "Praktyka dla praktyka". W tym roku bibliotekarze mogą wziąć udział w 5-dniowej wymianie bądź w 3-dniowym wydarzeniu specjalnym. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lipca 2020 r.

"Praktyka dla praktyka" to niepowtarzalna okazja dla pracowników bibliotek do zdobycia doświadczenia zawodowego, nowych inspiracji i nawiązania interesujących kontaktów zawodowych. Dotyczy to nie tylko osób, które wyjadą na praktykę, ale również i tych, którzy opiekować się będą praktykiem na miejscu. Wymiana polega na wysłaniu pracownika do pracy w bibliotece partnerskiej na 5 dni roboczych i przyjęciu na jego miejsce osoby o podobnych kwalifikacjach "na zastępstwo". Nową formą w tegorocznej edycji jest możliwość udziału - pracy w 3-dniowym wydarzeniu specjalnym tj. jednym z festiwali literackich.

Program adresowany jest do bibliotek publicznych.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie: https://praktykadlapraktyka.pl/

Źródło: biblioteki.org

Czytany 84 razy Ostatnio zmieniany 10-07-2020