Promuj czytelnictwo! Otwórz się na młodzież! - nabór bibliotek do projektu

  • 06-07-2020
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

"Zastanawiasz się, jak zachęcić młodych ludzi do czytania? Co zrobić, żeby Twoja biblioteka była dla nich miejscem atrakcyjnym, gdzie będą chętnie spędzać czas? Jak pracować z młodzieżą, by wychodzić naprzeciw jej oczekiwaniom? Znalezienie odpowiedzi nie będzie trudne. Stwórz i zrealizuj z nami kampanię na rzecz czytelnictwa młodzieży, opracowaną specjalnie dla Twojej biblioteki. Przy wsparciu naszych ekspertów przekonasz młodych ludzi, że czytanie jest sposobem nie tylko na znalezienie odpowiedzi na nurtujące ich pytania, ale także na budowanie więzi z rówieśnikami i twórcze spędzanie czasu. Dowiesz się, jak pracować z młodymi i sprawić, by postrzegali bibliotekę jako miejsce przyjazne im i otwarte na ich zainteresowania" – tak Fundacja Civis Polonus zachęca biblioteki i bibliotekarzy do udziału w swoim nowym projekcie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lipca 2020 r.

W projekcie zaplanowano 2-dniowe szkolenie online, dzięki któremu możliwe będzie przygotowanie i przeprowadzenie w bibliotece kampanii online promującej czytelnictwo wśród młodzieży, a także rozwinięcie i wzbogacenie jej oferty w obszarze młodzieżowego wolontariatu.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na stronie: http://civispolonus.org.pl/projekt/kampanie-online-na-rzecz-czytelnictwa-mlodziezy/

Źródło: Fundacja Civis Polonus

 

Czytany 299 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij