"Biblioteka online - program szkoleniowy" - przyjmowanie zgłoszeń

• 21-06-2020

"Chcesz, by Twoja biblioteka wprowadziła lub rozszerzyła swoją ofertę działań online? Szukasz możliwości rozwoju kompetencji, by lepiej przygotować się do odpowiedzi na wyzwania dzisiejszego świata? Chcesz zaproponować mieszkańcom takie działania, które w jak największym stopniu będą odpowiadać ich obecnym potrzebom? Zgłoś swoją bibliotekę do projektu "Biblioteka online - program szkoleniowy" - zachęca Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

"Biblioteka online…" to projekt podnoszenia kwalifikacji pracowników bibliotek realizowany zdalnie przez doświadczonych trenerów, będących jednocześnie bibliotekarzami-praktykami. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2020 r.

Szczegółowe informacje (i formularz zgłoszeniowy) znajdują się na stronie:

Źródło: biblioteki.org