"Klimat na czytanie" - zgłoszenia do VI edycji Nocy Bibliotek

• 25-06-2020
"Klimat na czytanie" -  zgłoszenia do VI edycji Nocy Bibliotek Noc Bibliotek

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do szóstej edycji ogólnopolskiej Nocy Bibliotek, która odbędzie się 10 października 2020 r. - w przestrzeni realnej i/lub wirtualnej, w zależności od sytuacji epidemiologicznej. Uczestniczyć w niej mogą biblioteki każdego typu: szkolne, publiczne, pedagogiczne, wyższych uczelni, parafialne, klasztorne, muzealne, wojskowe, szpitalne, więzienne, społeczne, instytutów naukowych, rozmaitych instytucji i organizacji.

Hasłem przewodnim Nocy Bibliotek 2020 jest "Klimat na czytanie", a jej logo nieprzypadkowo przybrało kolor zielony; jak informuje Centrum Edukacji Obywatelskiej, organizator akcji, "proponujemy Noc Bibliotek w kolorze zielonym tj. rozmawianie o dobrym klimacie w bibliotece, ale też o klimacie - środowisku, o które trzeba bardziej zadbać".

Szczegółowe informacje o akcji, w tym formularz zgłoszeniowy i materiały do pobrania, znajdują się na stronie https://nocbibliotek.ceo.org.pl/.

Źródło: Noc Bibliotek

Czytany 49 razy Ostatnio zmieniany 26-06-2020