Poradnia online Biblioteki Narodowej

• 11-05-2020

Biblioteka Narodowa uruchomiła poradnię online dla bibliotekarzy, w której można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące działalności bibliotek w związku z sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa.

Pytania (które będą publikowane anonimowo) należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpowiedzi pojawiają się na stronie https://www.bn.org.pl/aktualnosci/3972-poradnia-biblioteki-narodowej.html, tam też dostępne są aktualne rekomendacje Biblioteki Narodowej dla bibliotek po zniesieniu zakazu prowadzenia działalności bibliotecznej.

Źródło: Biblioteka Narodowa

Czytany 89 razy Ostatnio zmieniany 13-05-2020