Nabór wniosków do programów MKiDN na rok 2020

• 26-10-2019

Trwa nabór wniosków w programach Partnerstwo dla książki, Literatura, Czasopisma i Promocja czytelnictwa na rok 2020. O dofinansowanie swoich projektów mogą ubiegać się m.in. biblioteki publiczne, a dokumenty należy złożyć do 29 listopada 2019 r.

W naborze na 2020 rok procedura zgłoszeń została uproszczona: dokumentację projektu składa się jedynie pośrednictwem systemu EBOI (bez przesyłania papierowej wersji).

Szczegółowe informacje - regulaminy, specyfikacje i wytyczne - dotyczące wszystkich 31 programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na 2020 rok znajdują się na stronie MKiDN: https://www.gov.pl/web/kultura/programy-mkidn-2020

Źródło: MKiDN

Czytany 61 razy Ostatnio zmieniany 29-10-2019