Lato 2021 w podkarpackich bibliotekach

• 08-07-2021
Lato 2021 w podkarpackich bibliotekach Kolaż: E-biblioteka

Zajęcia w plenerze, bibliotecznych salach lub online - tak w skrócie określić można propozycje, które podkarpackie biblioteki przygotowały na wolne od nauki lipcowe i sierpniowe dni.

Różne aktywności dla młodych czytelników będą mieć miejsce w bibliotekach publicznych m.in. w Błażowej, Boguchwale, Cieszanowie, Jaśle, Kolbuszowej, Krośnie, Ropczycach, Przemyślu, Rzeszowie, Sanoku, Sędziszowie Małopolskim, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Ustrzykach Dolnych i Zagórzu.

Na niektóre z zajęć i spotkań obowiązują wcześniejsze zapisy, w innych można uczestniczyć wirtualnie bez uprzedniego zapisywania się.

Szczegółowe informacje nt. zapisów i rezerwacji miejsc dostępne są na stronach poszczególnych bibliotek:

Oprac. E-biblioteka

Czytany 92 razy Ostatnio zmieniany 08-07-2021