Rzeszów: Wirtualne wydarzenia w WiMBP - nagrania do obejrzenia

• 22-02-2021
Rzeszów: Wirtualne wydarzenia w WiMBP - nagrania do obejrzenia Fot. WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza do obejrzenia nagrań ze spotkań online, które zostały przygotowane w 2020 i 2021 roku. W zakładce "Wydarzenia online" na stronie Biblioteki zgromadzone zostały linki do spotkań autorskich, warsztatów, spektakli oraz rozmów z ciekawymi ludźmi, które odbyły się w WiMBP w ostatnich miesiącach. Zakładka będzie sukcesywnie uzupełniana o nowe wydarzenia.

Zachęcamy osoby, które interesują się literaturą do śledzenia naszych wydarzeń, a także do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach online organizowanych przez WiMBP w Rzeszowie w czasie rzeczywistym - podczas transmisji na żywo możliwe jest bowiem nie tylko oglądanie spotkania, ale także zadawanie pytań i umieszczanie komentarzy.

WiMBP w Rzeszowie

Czytany 51 razy Ostatnio zmieniany 22-02-2021