Rzeszów: Spotkanie online z Agnieszką Krawczyk - nagranie

  • 12-02-2021
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Rzeszów: Spotkanie online z Agnieszką Krawczyk - nagranie Fot. WiMBP w Rzeszowie

11 lutego 2021 r. gościem Filii nr 6 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie była Agnieszka Krawczyk - autorka popularnych powieści obyczajowych i kryminalnych, której książki doceniły czytelniczki w całym kraju. Ze względu na panującą epidemię spotkanie zostało zorganizowane w formie online.

Autorka ma na koncie 22 książki, z których największą popularnością wśród czytelników cieszą się serie "Dolina mgieł i róż", "Czary codzienności", "Uśmiech losu", "Przylądek wichrów" oraz "Ulica Wierzbowa". W trakcie spotkania rozmawialiśmy o tym, jaką rolę może pełnić literatura obyczajowa i co sprawia, że jest tak popularna i lubiana przez czytelników. Zapytaliśmy naszego gościa o początki przygody z pisaniem, która zaczęła się już w dzieciństwie. Uczestnicy byli także ciekawi książek polecanych przez pisarkę i jej ulubionych autorów, wśród których znaleźli się John Irving i Umberto Eco.

Bardzo dziękujemy naszemu gościowi za przyjęcie zaproszenia, a czytelnikom za aktywny udział w spotkaniu. Nagranie jest dostępne na profilu WiMBP w serwisie YouTube:

Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

Barbara Hulek, WiMBP w Rzeszowie

 

 

Czytany 51 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij