Rzeszów: "Biblioteka inspiruje" - Rzeszowski Budżet Obywatelski 2021

• 28-10-2020
Rzeszów: "Biblioteka inspiruje" - Rzeszowski Budżet Obywatelski 2021 WiMBP w Rzeszowie

"Biblioteka inspiruje - propozycje działań kulturalnych dla mieszkańców Rzeszowa" to zadanie zgłoszone przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

Założeniem projektu - zadanie nr 75 w kategorii III - jest organizacja różnorodnych wydarzeń kulturalnych w bibliotekach publicznych Rzeszowa i w przestrzeni miasta oraz tworzenie w bibliotekach przyjaznych miejsc do pogłębiania zainteresowań i pasji.

Głosowanie na zadania odbywa się w dniach od 23 października do 2 listopada 2020 r.

Głosować można w jednej z dwóch form:

1. elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznej karty do głosowania, zamieszczonej na stronie internetowej rbo.erzeszow.pl
  2. papierowej – za pośrednictwem karty do głosowania, możliwej do pobrania z Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rzeszowa, wrzuconej osobiście do urny w punkcie do głosowania (po weryfikacji tożsamości osoby głosującej, przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Miasta Rzeszowa, na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem)

Osoba uprawniona do udziału w głosowaniu (mieszkaniec Rzeszowa, w każdym wieku) może oddać głos tylko na jedno zadanie w każdej z trzech kategorii.

O szczegóły dotyczące głosowania elektronicznego można zapytać w Bibliotece, telefonicznie (17) 86 69 442 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Liczymy na głosy naszych czytelników!

WiMBP w Rzeszowie

Czytany 215 razy Ostatnio zmieniany 29-10-2020