Stalowa Wola: Teatralia online w MBP

• 14-09-2020
Stalowa Wola: Teatralia online w MBP MBP w Stalowej Woli

"Biblioteczne teatralia z wartościami w tle" – taki tytuł nosi cykl wydarzeń, które będą realizowane online przez MBP w Stalowej Woli. Projekt adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.

- Od września do grudnia stalowowolscy bibliotekarze będą zapraszać na spotkania autorskie z pisarzami dla dzieci i młodzieży, m.in. Barbarą Kosmowską, Katarzyną Ryrych, Panem Poetą. Będą także warsztaty "I Ty możesz być pisarzem i Ty możesz być mówcą" z Małgorzatą Żółtaszek – mówi Beata Życzyńska, kierownik Działu Promocji i Nowych Technik Bibliotecznych.

Bibliotekarze przeprowadzą również warsztaty teatralne - kukiełkowe, cieni oraz masek z papieru, opartych na takich wartościach jak: przyjaźń, dobroć i szacunek. Wszystkie wydarzenia będą publikowane na stronie www biblioteki, kanale YouTube oraz profilu Facebook.

Zajęcia dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patronat honorowy - Lucjusz Nadbereżny, Prezydent Miasta Stalowej Woli.

MBP w Stalowej Woli

Czytany 51 razy Ostatnio zmieniany 21-09-2020