Lato 2020 w podkarpackich bibliotekach

• 23-07-2020
Lato 2020 w podkarpackich bibliotekach Kolaż: E-biblioteka

Zajęcia online lub w plenerze - tak w skrócie określić można propozycje, które podkarpackie biblioteki przygotowały na wolne od nauki lipcowe i sierpniowe dni.

Różne aktywności dla młodych czytelników będą mieć miejsce w bibliotekach publicznych m.in. w Boguchwale, Cieszanowie, Jaśle, Krośnie, Lubaczowie, Nisku, Ropczycach, Rzeszowie, Sanoku, Stalowej Woli, Tarnobrzegu i Ustrzykach Dolnych.
Na niektóre z zajęć i spotkań obowiązują wcześniejsze zapisy, w innych można uczestniczyć wirtualnie bez uprzedniego zapisywania się.

Szczegółowe informacje nt. zapisów i rezerwacji miejsc dostępne są na stronach poszczególnych bibliotek.

Oprac. E-biblioteka

Czytany 63 razy Ostatnio zmieniany 03-08-2020