Rzeszów: Dostęp do serwisu Legimi w kwietniu 2020 roku

• 25-03-2020
Rzeszów: Dostęp do serwisu Legimi w kwietniu 2020 roku www.legimi.pl

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie informuje, że w związku z czasowym zamknięciem placówek czytelnicy zainteresowani e-książkami będą mogli odebrać kwietniowe kody dostępu do serwisu Legimi drogą elektroniczną, wysyłając prośbę na adres poczty elektronicznej.

Bezpłatne kody do serwisu Legimi wydawane będą wyłącznie czytelnikom WiMBP w Rzeszowie zarejestrowanym w systemie bibliotecznym, mającym ważne konto czytelnicze, którzy nie posiadają przetrzymanych egzemplarzy bibliotecznych. Liczba kodów jest ograniczona. Kody do serwisu na kwiecień wydawane będą od 1 kwietnia 2020 r.

W przesłanym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. e-mailu należy podać:

1. Imię i nazwisko czytelnika
  2. Numer karty bibliotecznej

Otrzymany kod dostępu należy aktywować w kwietniu 2020 r. (inaczej ważność kodu wygaśnie). Po aktywacji na stronie: www.legimi.pl/wimbp_rzeszow z serwisu korzystać można przez 1 miesiąc (np. aktywując kod 15 kwietnia z serwisu Legimi korzystać będzie można do 15 maja br.).

WiMBP w Rzeszowie

Czytany 32 razy Ostatnio zmieniany 25-03-2020