Krosno: Lwowskie inspiracje na warsztatach dla krośnieńskich bibliotekarzy

• 30-10-2019
Krosno: Lwowskie inspiracje na warsztatach dla krośnieńskich bibliotekarzy Fot. KBP

"Czy smartfon z dostępem do Internetu wystarczy, by wyczarować tęczowe hologramy kolibrów, ryb, fajerwerków…? Co trzeba zrobić, żeby ożywić kolorowankę? Czy nauka może być fascynująca niczym magia? Odpowiedzi na te pytania znają bibliotekarze Lwowskiej Obwodowej Biblioteki dla Dzieci, a teraz również Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej i bibliotek gminnych z powiatu krośnieńskiego, którzy 24 października 2019 r. uczestniczyli w warsztatach ph."Technologiczne inspiracje w pracy z dziećmi – jak to robią we Lwowie?" - informuje na swojej stronie KBP.

Szczegółowa relacja z warsztatów dla bibliotekarzy prowadzonych w Krośnie przez Larysę Luhovą – dyrektor Lwowskiej Obwodowej Biblioteki dla Dzieci oraz Olhę Yazhynską i Sofię Kovalchuk – pracownice biblioteki, poświęconych działaniom podejmowanym przez lwowskich bibliotekarzy w celu przybliżenia młodym czytelnikom świata nowych technologii dostępna jest na stronie krośnieńskiej biblioteki:

Źródło: KBP

Czytany 48 razy Ostatnio zmieniany 31-10-2019