Rzeszów: Kiermasz Książek Wyczytanych

• 07-10-2019
Rzeszów: Kiermasz Książek Wyczytanych Fot. WiMBP w Rzeszowie

W piątek, 4 października 2019 r. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie po raz kolejny zorganizowała Kiermasz Książek Wyczytanych, który odbył się w głównym budynku Biblioteki. Pomimo deszczowej pogody na zewnątrz, przybyło wielu chętnych do zakupienia książek.

Książki Wyczytane to publikacje wielokrotnie przeczytane i wycofane z bibliotecznych półek. Jak powiedziała Barbara Chmura, dyrektor WiMBP w Rzeszowie w programie "Poranek z TVP3 Rzeszów", cena książek zawsze jest symboliczna, dlatego Kiermasz jest świetnym sposobem na wzbogacenie swojej domowej biblioteczki na długie, jesienne wieczory. WiMBP zaproponowała czytelnikom blisko 4 tysiące pozycji: literatury pięknej, popularnonaukowej, beletrystyki, a także książek dla dzieci i młodzieży.

Dziękujemy za olbrzymie zainteresowanie Kiermaszem Książek Wyczytanych, który na stałe wpisał się już na mapę czytelniczych wydarzeń w Rzeszowie oraz zapraszamy na kolejne.

Katarzyna Błajdo, spec. ds. promocji WiMBP w Rzeszowie

Czytany 41 razy Ostatnio zmieniany 08-10-2019