10 podkarpackich bibliotek w 6. edycji projektu "O finansach... w bibliotece"

• 30-04-2019
10 podkarpackich bibliotek w 6. edycji projektu "O finansach... w bibliotece" biblioteki.org

Zakończyła się rekrutacja do 6. edycji projektu "O finansach w… bibliotece". Komisja powołana przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oceniła wszystkie nadesłane zgłoszenia i zdecydowała o przyjęciu do projektu 103 placówek bibliotecznych, a wśród nich 10 bibliotek z woj. podkarpackiego:

1. Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale
  2. Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie
  3. Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu
  4. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej
  5. Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku Wyżnym
  6. Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie
  7. Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie
  8. Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej
  9. Biblioteka Publiczna w Chwałowicach Radomyśl nad Sanem
  10. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

W ramach projektu "O finansach… w bibliotece" użytkownicy bibliotek z całej Polski, którzy ukończyli pięćdziesiąty rok życia (wraz z towarzyszącymi im osobami w wieku 18+), będą mogli skorzystać z nowej oferty, jaką są kursy z zakresu edukacji ekonomicznej. A bibliotekarze biorący w nim udział zostaną przygotowani do ich prowadzenia. Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Ewa Lelek
Koordynator Regionalny Projektu "O finansach w… bibliotece"
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Czytany 129 razy Ostatnio zmieniany 06-05-2019