Rzeszów: "W labiryncie świata" - nowy cykl paneli dyskusyjnych WSIiZ

  • 07-01-2019
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Rzeszów: "W labiryncie świata" - nowy cykl paneli dyskusyjnych WSIiZ WSIiZ w Rzeszowie

Czy chrześcijaństwo przeżywa kryzys? Czy religia, która istnieje od dwóch tysięcy lat i która ukształtowała Europę, obecnie znajduje się w odwrocie? A może "problemy współczesnego chrześcijaństwa" to jedynie naturalne dla każdej epoki ścieranie się dwóch zawsze odmiennych porządków - doczesnego i wiecznego? Na te pytania spróbują odpowiedzieć 21 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w Filharmonii Podkarpackiej  goście I edycji spotkań "W labiryncie świata" - ks. abp. Grzegorz Ryś, metropolita łódzki oraz dziennikarz Szymon Hołownia. Rozmowę poprowadzi Wojciech Bonowicz, finalista Nagrody Literackiej Nike 2018.

"W labiryncie świata" to kolejny - po "Wielkich pytaniach w nauce i kulturze" - cykl paneli dyskusyjnych organizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie we współpracy z "Tygodnikiem Powszechnym" oraz rzeszowskim klasztorem Ojców Dominikanów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji na stronie https://problemy-chrzescijanstwa.evenea.pl/ i okazaniu na miejscu biletu wstępu. W dniu wydarzenia zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 16.00 (rezerwacja biletów jest ważna do godz. 16.30). W przypadku braku możliwości udziału w spotkaniu należy dokonać rezygnacji drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 17 866 14 01, 17 866 12 54 (pozwoli to innym zainteresowanym wziąć udział w wydarzeniu).

Spotkanie zorganizowane zostanie w ramach projektu Fundacji Tygodnika Powszechnego "Wielkie Pytania dla Polski - na nowo" dofinansowanego ze środków Templeton Religion Trust.

Szczegółowe informacje na temat cyklu oraz spotkania: https://wlabiryncieswiata.wsiz.pl/

Źródło: WSIiZ w Rzeszowie

Czytany 857 razy Ostatnio zmieniany 07-01-2019

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij