Sanok: Zalinkuj się do literatury z Młodzieżową Dywersją Literacką

  • 03-08-2018
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Sanok: Zalinkuj się do literatury z Młodzieżową Dywersją Literacką MBP w Sanoku

Młodzieżowa Dywersja Literacka działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku zaprasza młodych miłośników książek (nie tylko z Sanoka!) do wzięcia udziału w konkursie "Link do Literatury".

Konkurs organizowany jest przez młodzież i dla młodzieży. Udział w nim może wziąć każdy pomiędzy 13 a 19 rokiem życia. - Jeśli lubisz czytać i chciałbyś zachęcić rówieśników do sięgnięcia po Twoją ulubioną książkę - to konkurs dla Ciebie - informują organizatorzy. Wystarczy nagrać filmik polecający wybraną pozycję lub napisać tekst zachęcający do jej przeczytania (w stylistyce wpisu na bloga kierowanego do rówieśników).

Gotowe prace należy przesłać do dnia 20 sierpnia 2018 roku wyłącznie w formie mailowej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do wiadomości należy dołączyć podpisane i przeskanowane (lub sfotografowane w dobrej jakości) załączniki umieszczone na końcu Regulaminu.

Jury konkursowe oceni nadesłane zgłoszenia pod kątem poprawności językowej, kreatywności i przystępności dla odbiorców. W obu kategoriach zostaną wyróżnione po trzy prace, których autorzy otrzymają nagrody rzeczowe oraz zostaną zaproszeni na wyjazd na tegoroczne Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie wraz z grupą Młodzieżowej Dywersji Literackiej.

Filmowe zaproszenie do konkursu:

Dodatkowe informacje:

https://literackadywersja.blogspot.com/2018/07/zalinkuj-sie-do-literatury-ogaszamy.html

http://biblioteka.sanok.pl/mlodziezowa-dywersja-literacka-oglasza-konkurs-link-do-literatury/

MBP im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku

 

 

Czytany 624 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij