Lubaczów: Spotkanie z Arturo Mari w Miejskiej Bibliotece Publicznej

• 07-06-2015
Fot. MBP w Lubaczowie Fot. MBP w Lubaczowie

W ramach obchodów Roku Papieskiego Miejską Bibliotekę Publiczną w Lubaczowie odwiedził Arturo Mariosobisty fotograf Jana Pawła II.

W dniu 2 czerwca 2015 r. w Lubaczowie odbyły się dwa spotkania z tym wyjątkowym gościem – jedno dla młodzieży, a drugi wieczorne dla mieszkańców Lubaczowa. Spotkania były okazją do wspomnień z wizyty Papieża w Lubaczowie, licznych podróży po świecie, a także z pierwszej pielgrzymki do Polski. Arturo Mari podkreślał wyjątkowość Ojca Świętego, a sam nazwał się „świadkiem jego świętości”.

Pełna relacja wraz z filmem ze spotkania dostępna jest na stronie internetowej MBP w Lubaczowie pod adresem: http://www.mbp.lubaczow.pl/spotkanie-z-arturo-mari-w-mbp-lubaczow/

Źródło: www.mbp.lubaczow.pl