Stalowa Wola: Drzewko życzeń bibliotecznych

• 31-05-2015
MBP w Stalowej Woli MBP w Stalowej Woli

Biblioteka chce spełnić życzenia. Także Twoje.

Na niecodzienny pomysł wpadli pracownicy stalowowolskiej biblioteki. Chcą spełnić życzenia czytelników odnośnie funkcjonowania budynku i biblioteki. Czytelnicy swoje uwagi, prośby i życzenia wypisują na… listkach, którymi przystrajają specjalne drzewo. Postawiono je w holu, na parterze budynku przy ul. ks. J. Popiełuszki 10.

Czytelnia na świeżym powietrzu, kawa z ciastkiem, prośba o konkretne książki, koncerty muzyczne, więcej spotkań z pisarzami…  To tylko kilka próśb, jakie znalazły się na bibliotecznym drzewku życzeń, które pojawiło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli. – Pracownicy biblioteki chcą w ten sposób dowiedzieć się od czytelników, nie tylko w bezpośrednich rozmowach, jakie mają życzenia, pomysły, uwagi dotyczące funkcjonowania obiektu.

Na pewno część z życzeń, oczywiście tych możliwych do realizacji, zostanie spełniona – zapowiada już dziś Ewa Biały, dyrektor MBP w Stalowej Woli.

Źródło informacji: MBP w Stalowej Woli.

Czytany 1055 razy Ostatnio zmieniany 31-05-2015