Dębica: Noc Bibliotek

• 21-05-2015
Dębica: Noc Bibliotek Fot.: MiPBP w Dębicy

W dniu 15 maja, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy, w ramach Tygodnia Bibliotek, już po raz kolejny, odbyła się Noc Bibliotek w tym roku pod hasłem „Smocze harce w bibliotece”. W zabawie wzięły udział dzieci w wieku 6-13 lat.

Impreza rozpoczęła się od poszukiwania smoka po śladach, aby jednak go odnaleźć trzeba było po drodze odpowiedzieć na „smocze zagadki”. Po wytropieniu smoka na dzieci czekało jeszcze mnóstwo atrakcji takich jak m in. układanie smoczych puzzli, smocze opowieści, wykonywanie pamiątkowego smoka na patyczku, wielki smoczy turniej oraz teatrzyk kukiełkowy „O smoku wawelskim”. Był również słodki poczęstunek w przerwie między zabawami. Dzieciaki świetnie się bawiły, a my zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

MiPBP w Dębicy

Czytany 978 razy Ostatnio zmieniany 22-05-2015