#zostańwdomu: BookTarg - wirtualne targi książki i konferencja

  • %AM, %24 %353 %2020 %09:%May
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code
#zostańwdomu: BookTarg - wirtualne targi książki i konferencja BookTarg

Legimi, lubimyczytać.pl i Allegro zapraszają w dniach 21-24 maja 2020 r. na wirtualny BookTarg.

W programie ponad 40 spotkań autorskich online (niektóre na żywo z możliwością zadawania pytań, inne w formie nagrań, a wśród gości m.in. Jacek Dukaj w duecie z Tomaszem Bagińskim, Mario Escobar, Trudi Canavan, Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz, Wojciech Chmielarz, Alek Rogoziński, Jakub Małecki, Ałbena Grabowska, Max Czornyj, prof. Jerzy Bralczyk, Tomasz Michniewicz, Wojciech Staszewski, Justyna Kopińska, Rafał Olbiński, Anna Sakowicz, Magdalena Witkiewicz, Robert Makłowicz).

Zaplanowano także dwudniową (21-22 maja 2020 r.) konferencję BookTarg - wykłady i panele związane będą z sytuacją na rynku książki w dobie pandemii; eksperci odpowiedzą na pytania m.in. jak skorzystać z rządowego wsparcia, doradzą jak odnaleźć się w gąszczu informacji i procedur, podpowiedzą jak pozyskać klienta czy rozpocząć przygodę z biznesem w sieci. Jak informują organizatorzy, "to wiedza w czystej postaci, skierowana do autorów, wydawców, księgarzy i bibliotekarzy, w celu wzmocnienia działań prowadzonych przez nich w internecie".

Dodatkowo wraz ze startem BookTargu na charytatywni.allegro.pl rusza akcja "Wsparcie dla kultury". Do 14 czerwca br. będą się tam odbywać się licytacje przedmiotów przekazanych przez ludzi kultury i instytucje, a także ofert zawierających spotkania z pisarzami czy udział w specjalnych wydarzeniach literackich. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przekazane Unii Literackiej na zapomogi dla twórców znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej spowodowanej pandemią. Organizatorzy BookTargu wsparli również finansowo Fundację Wisławy Szymborskiej.

Szczegółowy harmonogram BookTargu - spotkań autorskich i konferencji - dostępny jest na stronie https://www.booktarg.pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/BookTarg i https://www.facebook.com/events/253088319226207/.

Źródło: BookTarg

 

Read 105 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij