Rzeszów: Wykład "Miłość zagrożona przez ponowoczesność"

  • %AM, %27 %291 %2019 %07:%Nov
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code
Rzeszów: Wykład "Miłość zagrożona przez ponowoczesność" WSIiZ w Rzeszowie

Wraz z rozwojem ponowoczesności zmieniał się w społeczeństwie sposób pojmowania miłości. Czym dziś jest dla nas miłość? Jak przez lata zmieniały się nasze relacje i w jakim zakresie ponowoczesność zmieniła nasze pojmowanie miłości? Już 27 listopada 2019 r. o godz. 17.00 w Filharmonii Podkarpackiej o różnych obliczach miłości porozmawiają prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro - psychiatra, psychoterapeuta oraz ks. dr Jacek Prusak - publicysta, doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Spotkanie "Miłość zagrożona przez ponowoczesność" otworzy IV edycję cyklu wykładów popularnonaukowych "Wielkie Pytania w Nauce".

Cykl ten organizuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie we współpracy z "Tygodnikiem Powszechnym". Wydarzenie wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych regionu. Potwierdzeniem jest wyczerpująca się każdorazowo przed spotkaniem pula ponad 1 000 bezpłatnych biletów oraz duże zainteresowanie lokalnych i ogólnopolskich mediów. Na uwagę zasługuje również fakt bardzo dużego zainteresowania relacjami z wykładów w Internecie, który potwierdza już ponad półtoramilionowa liczba odsłon poszczególnych spotkań.

W czasie spotkania "Miłość zagrożona przez ponowoczesność" prelegenci zwrócą uwagę na różne oblicza współczesnej miłości, a także na zagrożenia, jakie stwarzają jej współczesne czasy. Odniosą się również do okoliczności i sposobów, przy pomocy których deprecjonowana jest dzisiaj idea miłości. Ważną częścią spotkania będzie również dyskusja, którą poprowadzi Wojciech Bonowicz – finalista Nagrody Literackiej Nike 2018.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny pod warunkiem rezerwacji biletu wstępu na stronie: https://wielkiepytania.wsiz.pl/rejestracja

Więcej na temat cyklu "Wielkie Pytania w Nauce": https://wielkiepytania.wsiz.pl/

WSIiZ w Rzeszowie

 

Read 612 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij