Jasło: Paweł Beręsewicz w Klubie Czytających Rodzin

  • %AM, %08 %041 %2015 %02:%Oct
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code

Paweł Beręsewicz w Klubie Czytających Rodzin

8 października 2015 r. Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie z Pawłem Beręsewiczem, jednym z najbardziej lubianych i cenionych autorów książek dla dzieci i młodzieży.

Piszę, bo dobrze się przy tym bawię – mówi o sobie autor. Dobra zabawa towarzyszy także czytelnikom jego książek, z których najbardziej znane to m.in. seria o rodzinie Ciumków, A niech to czykolada, Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek, czy Tajemnica człowieka z blizną. Wiele z nich zdobyło prestiżowe nagrody literackie, m.in. Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego czy Nagrodę w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.

Książki Pawła Beręsewicza znane są członkom Klubu Czytających Rodzin ze Złotej Listy Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom, a autor odwiedzi jasielską bibliotekę w ramach nagrody Fundacji za działalność Klubu.

Spotkanie odbędzie się o 16:30 w Czytelni Głównej MBP w Jaśle przy ul. Kościuszki 47.

Spotkanie finansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury. Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”  prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

MBP w Jaśle

Read 808 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij