Stalowa Wola: Spędź „Noc w Bibliotece” i wygraj tablet

  • %AM, %15 %041 %2015 %02:%May
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code
Stalowa Wola: Spędź „Noc w Bibliotece” i wygraj tablet Fot.: MBP w Stalowej Woli

Koncert, gry i konkursy. A w jednym konkursów do wygrania tablet i elektroniczne gadżety. To tylko część atrakcji, jakie zaplanowali dla swoich czytelników pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli. Wszystko podczas imprezy „Noc w Bibliotece” zaplanowanej na 15 maja. Aby wziąć udział w konkursach należy zapisać się już teraz, decyduje kolejność zgłoszeń.

„Noc w bibliotece” rozpocznie się w budynku przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 o godzinie 19 i potrwa do godziny 22. Młodzi czytelnicy z pewnością powinni już teraz wybrać i zapisać się na jedną z trzech zabaw jakie proponuje MBP. Będzie „Omnibus 2015” – test z wiedzy ogólnej i zabawy puzzlami o tematyce regionalnej dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych (maksymalnie 30 uczestników, nagrody dla 5 najlepszych to atrakcyjne gry planszowe) oraz „Zostań bibliotecznym tropicielem” – gra biblioteczna dla uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W tej ostatniej, dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w postaci tabletu, a zdobywcy miejsc 2-5 mogą liczyć na słuchawki bądź pendrive’a. Zabawę przewidziano dla 30 pierwszych osób, które zgłoszą się do MBP i zapiszą do gry. Regulamin dostępny jest w czytelni, bądź na stronie MBP: www.biblioteka.stalowawola.pl

Dodatkowo dla najmłodszych 25 dzieci będzie rodzinna zabawa „Witajcie w naszej bajce” – czyli wspólne tworzenie bajkowych obrazów. Prace zostaną zaprezentowane w MBP, a każde dziecko dostanie upominek.

- W programie „Nocy w Bibliotece” jest także koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej, prezentacja albumu „Gmina Bojanów rzeką i puszczą bogata” czy pokaz diaporam „Egzotyka bliska i daleka”. Te dwie ostatnie atrakcje przygotowało Stowarzyszenie Fotograficzne „Animus” w Stalowej Woli. Będzie można także zwiedzić obiekt Biblioteki Międzyuczelnianej – w tym miejsca na co dzień niedostępne dla czytelników – zaprasza Ewa Biały, dyrektor MBP.

„Noc w Bibliotece” odbywa się w ramach stalowolskiego Tygodnia Bibliotek. W hutniczym grodzie impreza rozrosła się już do 10 dni. Ciekawe imprezy przygotowały wszystkie filie MBP.

Szczegółowy program Tygodnia Bibliotek w załączniku.

Read 1223 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij